Menu
Dnes je 29. 1. 2020 svátek slaví Zdislava, zitra Robin
kikiriky.cz

MDŽ aneb Muži Děkují Ženám

 

Po svém jsme si vyložili zkratku MDŽ, ale podstata vlastně zůstává stejná. Vzdát ženám díky. Pro ženy každoročně připravíme zábavné a někdy i trochu poučné odpoledne plné hostů. Jedním z významných hostů, který nás již pravidelně navštěvuje, je vítěz soutěže MasterChef Česko Roman Kotlář. Vždy nám uvaří něco zajímavého, co také skvěle chutná!

V odpoledním programu vystoupili i místní muži s malou, ale originální, taneční vsuvkou. Každým rokem celá událost končí tím, že muži rozdávají ženám růže. V kolik a s kolika růžemi ženy odcházejí domů, raději pomlčíme ...

Článek z Pardubického deníku

Vyšehněvické ženy mohly oslavit MDŽ nejen s MasterChefem Romanem Kotlářem.

Založení kulturní komise obce Vyšehněvice přináší místním občanům první ovoce.

Slavit MDŽ nepatří k populárním událostem. Buď se slaví z recese anebo vůbec.

Členové kulturního komise uspořádali v sobotu 5. 3. 2016 pro místní ženy odpoledne plné zajímavých rozhovorů a vystoupení s velice bohatým programem a hosty. Celý program dostal název „Muži Děkují Ženám.“ Jedním z hlavních hostů byl vítěz soutěže MasterChef Roman Kotlář, který hovořil o samotné soutěži, ale i o svém životě. Nezůstal však jen u povídání - také přímo na sále v improvizované kuchyni uvařil kuře supreme. Roman divačky oslovil nejen svým kuchařským uměním, ale také kultivovaným vystupováním a milým povídáním o bylinkách. Dalším vzácným hostem byl PhDr. Pavel Douša, PhD., který velice poutavě pohovořil o zámku a hřebčíně v Kladrubech nad Labem. S tímto místem je spjatá také císařovna Sisi, která blízké Kladruby několikrát navštívila. Její krásný obraz si mohly přítomné dámy prohlédnout. Malá přednáška byla doplněná i o historické artefakty spojené právě s císařovnou Sisi, které zaujaly snad každou divačku. Program byl bohatý a tak se na pódiu kromě výše jmenovaných vystřídali další hosté přímo z Vyšehněvic. Paní Nina Černíková je vystudovaná herečka, a tak povídání o studiích na DAMU by mohlo vydat na několik takových akcí, i proto, že se již nevěnuje herectví, ale bylinkám pro koně. Dalším místním hostem byla Martina Panchártková, která za doprovodu dvou kytaristů zazpívala české i světové skladby. Zdá se vám neuvěřitelné, že se v takové menší obci najde tolik talentovaných sousedů? Tak to není zdaleka všechno. Kadeřnice Kristýna Červová připravila krásné svatební účesy. Mistr ČR ve floristice Petr Kopáč, který mino jiné celou čtyřhodinovou akci moderoval, také krátce předvedl tip, jak může vypadat osázení jarního truhlíku. Aby bylo celé odpoledne opravdu pro ženy, byla v programu i proměna dvou divaček, o které se postarala stylistka Michaela Jůnová spolu s kadeřnicí - proměny byly povedené. Během celého odpoledne se dámy mohly svěřit do rukou vizážistek, které je zdarma nalíčily. O vtipnou část programu se postarala taneční skupina „Dup-pot“ z Klamoše. Paní Jolana Hošková z Velkých Výklek přivezla společenské a svatební šaty, a tak celý program vygradoval závěrečnou přehlídkou svatebních šatů. A aby naplnili motto celé akce, tak přítomní muži v čele s Romanem Kotlářem, PhDr. Pavlem Doušou PhD. a také s organizátory celé akce, rozdali všem dámám v celém sále a zákulisí stovku krásných růží se slovy „Děkujeme, že jste!

2017 Muži Děkují Ženám
2018 Muži Děkují Ženám
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace