Menu
Dnes je 29. 1. 2020 svátek slaví Zdislava, zitra Robin
kikiriky.cz

Kikiriký

Kulturní tištěný zpravodaj. Kulturní komise obce připravuje třikrát nebo čtyřikrát ročně zpravodaj s názvem KIKIRIKÝ. Citoslovce kokrhání kohouta symbolizuje náš obecní znak. Naše logo, které jsme používali cca 3 roky vzniklo návrhem Petra Kopáče a grafickou realizací Martiny Panchártkové. Místo měkých „I“ v názvu jsou použity symboly obce, jedle, křížek, zvonička. Čárka nad posledním „Y“ je peříčko našeho kohouta ve znaku. A ano, víme, že gramaticky a česky se to správně píše Kykyryký. Právě proto, že to je naše logo, taková naše obchodní značka, proto to máme schválně jinak (tedy gramaticky špatně).

V současné době používáme již nové logo, ale u měkkých i jsme již zůstali.

Obsahem kulturního zpravodaje jsou informace z kulturních a sportovních akcí v naší obci. Příležitostně recepty, rady apod. Také přání jubilantům a rozloučení s těmi, kteří již nejsou mezi námi.

Tento náš zpravodaj vznikl jako kulturní zpravodaj, nejsou to obecní „úřední“ noviny. Informace o obecních záležitostech a úředních věcech naleznou občané na úřední desce, webu obce anebo mohou navštívit přímo zasedání obecního zastupitelstva.

Kontaktní formulář
Povinná pole

Údaje zaslané tímto formulářem budou použity pouze pro zpracování Vašeho požadavku.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace