Menu
Dnes je 29. 1. 2020 svátek slaví Zdislava, zitra Robin
kikiriky.cz

Black Stars & Black Cocks aneb když Vyšehněvice tančí

Black Stars (černé hvězdy) & Black Cocks (černí kohouti)

Klidně by se tento příspěvek mohl jmenovat: „Když Vyšehněvice tančí“. Pokud se jedenáct žen domluví a tajně začnou nacvičovat těžký bojový tanec HAKA, je jasné, že to bude něco.

A bylo to něco! Na hasičském plese v únoru 2017 si nebylo kam sednout a všichni očekávali jejich první vystoupení. Vystoupení s názvem HAKA však předčilo očekávání a mělo veliký úspěch. Black Stars HAKU zatančily ještě jednou o naší pouti, jako téměř noční představení a krásně si ji užily. Black Stars se ale nespokojily s jedním úspěchem a šly dál. Již na podzim 2017 předvedly téměř desetiminutové vystoupení, kde vystupovali i muži. Tento tanec byl uveden na kulinářských soutěžích a měl název „Rád vařím“. Hlavním hnacím motorem Black Stars je Eva Kolmanová, která má s tanečním prostředím bohaté zkušenosti.

A co muži – tedy nově Black Cocks? Ti nejdříve nesměle vystoupili v krátkém představení na MDŽ pod názvem „Sedm statečných“. O půl roku později se muži předvedli v menším počtu se skvělou country sestavou, již pod současným názvem Black Cocks. Hlavním tahounem této party je Jindra Havelka a jeho skvělá maminka Jarmila Havelková, která naučí tančit snad každého.

Black Stars a Black Cocks jsou zárukou, že to u nás bude žít. Ostatně to se musí vidět naživo. Těšíme se na Vás!

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace